הנחיות למדידת ארון

איך מודדים את המקום המיועד לארון לפני ביצוע הזמנה

לפניכם הנחיות למדידת ארון במספר שלבים שיסייעו לכם לקחת מידות גם באופן עצמאי

הנחיות למדידת ארון

הנחיות למדידת ארון המיועד לאחד מחללי הבית ו/או המשרד שבו אתם זקוקים לתוספת שטח אחסון.
בין אם אתם מזמינים ארון לפי מידה עם דלתות או כוננית מדפים לפי מידה ללא דלתות ניתן למדוד לפי אותן הנחיות למדידת ארון.

ישנם שני מצבים אופייניים, האחד כאשר עומד לרשותכם שטח תחום בין קירות בו אתם רוצים להוסיף ארון והשני כאשר השטח אינו מוגבל.

כאשר המקום אינו מוגבל ניתן להתאים את המידות לתכולה המיועדת של הארון, כאשר המקום מוגבל יש להתאים את מידות הארון באופן שנוכל להניח אותו במקום המיועד.

בנוסף לכך, יש לשים לב כי כאשר אתם מודדים, אתם מגדירים את המידות החיצוניות של הארון, לקבלת ה-מידות פנימיות יש להפחית מהמידות את עובי החומר. מידת חומר הבניה הוא 17 ממ. אם אתם צריכים דיוק במידות הפנימיות, חשוב שתציינו זאת בהזמנה.

הנחיות למדידת ארון להתאמה לחלל ייעודי או מיקום ספציפי

אם בכוונתכם להזמין ארון בהתאמה למיקום ספציפי מומלץ להפחית 2 ס”מ מהרוחב ו2 ס”מ מעומק החלל על מנת להציב את הארון בקלות במקומו.

 1. איך מודדים את רוחב ועומק הארון?

  יש למדוד את הרוחב בין הנקודות הבולטות ביותר לתוך המרווח בו יוצב הארון. כלומר, למדוד את הגומחה במספר נקודות, לקחת את המינימלית ולהפחית ממנה 2 ס”מ.
  שימו לב שאין חלק מפריט ריהוט או קיר הבולטים למרחב בו יוצב הארון.

 2. איך מודדים את גובה הארון?

  כאשר מתאימים את גובה הארון לריהוט קיים – אם נרצה גובה ארון מותאם לגובה ריהוט קיים , אפשר לציין גובה מדויק. יש לצפות שהגובה הסופי יהיה שונה בחצי ס”מ מהנדרש.

 3. כיוון פתיחה

  כאשר יש שתי דלתות לארון שאתם מזמינים אין צורך בקביעת כיוון פתיחה אולם שימו לב כי כאשר מדובר על דלת אחת רצוי כי כיוון הפתיחה יהיה מנוגד לכיוון הגישה הנוחה אל הארון.

הנחיות למדידת ארון להתאמה לצורך אחסון ספציפי

כאשר אתם מעוניינים בהזמנת ארון לפי מידה ללא מגבלות של ריהוט קיים, תוכלו להחליט על גובה, עומק ורוחב הארון בהתחשב לצרכים המדוייקים שלכם, וכן גובה של מדפים בהתאם לציוד אשר תאחסנו.

יש לקחת בחשבון הן את עובי החומר ממנו עשוי הארון (17 מ”מ) בכלל ובחישוב החלוקה הפנימית את העובי של כל מדף.

כמו כן יש להחליט על מספר דלתות וכיוון פתיחה.

פנו לשירות צ'אט בWhatsApp